Birbirini Tozlayan 2 Yaş Aşılı Bacon Ve Hass Avakado (2'li Paket) Ücretsiz kargo

Birbirini Tozlayan 2 Yaş Aşılı Bacon Ve Hass Avakado (2'li Paket)

Fiyat :
850,00 TL
Adet :
guvenlihizli
  •  

    Bacon; ağacı, yüksek boylu ve dikine gelişmektedir. Yaprakları ezildiğinde anason kokusu ortaya çıkmaktadır. Bacon çeşidinin soğuğa toleransı çok iyidir. Fidanlar araziye dikildikten sonra, 3–5 yaşları arasında meyve vermeye başlamaktadır.

    Kategoriler: Etiketler:  Bacon avokado fidanıBacon; ağacı, yüksek boylu ve dikine gelişmektedir. Yaprakları ezildiğinde anason kokusu ortaya çıkmaktadır. Bacon çeşidinin soğuğa toleransı çok iyidir. Fidanlar araziye dikildikten sonra, 3–5 yaşları arasında meyve vermeye başlamaktadır.
    Ürün vermesi tutarlı, erken gelişen ve soğuk bölgelerde „Fuerte? çeşidinden daha yüksek meyve verimi olan bir çeşittir. „B? tipi çiçek yapısına sahiptir. Hass çeşidinin tozlanmasında kullanılabilecek bir çeşittir. Genellikle çiçeklenme periyodu, mart ayının ilk haftası başlamakta ve mayıs ayının ilk haftası son bulmaktadır. Bacon avokado fidanı çeşidinin meyve ağırlığının 170–510 g arasında değiştiği bilinmekle birlikte, ülkemizde Serik-Antalya koşullarında ortalama 250–260 g meyve ağırlığına ulaşılmıştır. Çekirdek orta büyüklüktedir. Meyve etinde, yağ içeriği %15–16 ve kuru madde içeriği %25– 26 arasında olan lezzetli bir çeşittir. Meyve hasadı, kasım başı-ocak ortası olarak saptanmakla birlikte optimum hasat zamanı kasım-aralık ayları arasında olmaktadır. Taşımaya uygunluğu iyi olan bir çeşittir. 
Sepete Eklendi.Sepete Git